Planujesz zakupy na firmę? Zarejestruj się żeby zobaczyć więcej produktów

O NAS

Z Shotą poznaliśmy się w Poznaniu, jakoś w połowie 2017 roku. Ale myślę, że znaliśmy się dużo wcześniej, w poprzednim życiu, bo doskonale dogadujemy się, mamy tę samą wizję na to czym HAPPA TO MAME jest i codziennie nas to zaskakuje, bo przecież pochodzimy z dwóch skrajnie różniących się między sobą kultur. A jednak.
Wiedza Shoty na temat japońskiej kuchni, jego pasja do jedzenia i niesamowicie wyczulone zmysły połączone z moją kreatywnością I zaawansowanym ADHD, pozwoliły nam stworzyć markę, która kojarzona jest z wysokiej jakości autentyczną, japońską kuchnią w słodkiej odsłonie.

Tą jakością szczycimy się od zawsze. Korzystamy z wyjątkowych półproduktów, które sprowadzamy prosto z Japonii. 

Jednymi z nich są zielone herbaty, a szczególnie ich królowa czyli MATCHA.
Od początku, jako jedyni w Polsce korzystaliśmy (i korzystamy do dziś!) z matcha prosto z jednej z najlepszych japońskich plantacji w Shizuoka.
Po wielu testach i nauce jak pracować na tak uniwersalnym produkcie, postanowiliśmy podzielić się nim z Wami.

I tak oto przedstawiamy Wam MATCHA KISO (基礎) – najwyższej w Polsce jakości matcha idealnej do wypieków, napojów czy co sobie tylko wymarzycie.

MATCHA KISO to herbata o doskonałej rozpuszczalności, co oznacza, że idealnie wkomponuje się w strukturę tego co z nią przygotujesz. Jej intensywna zielona barwa i niesamowicie delikatny smak sprawiają, że jest idealnym dodatkiem do napojów czy deserów.
MATCHA KISO pochodzi z jednej z najlepszych plantacji w Japonii, temu właśnie zawdzięcza swoją wysoką jakość